Aktualitātes

Adventes laiks SIVA izglītības iestādēs sācies svētīgi un muzikāli

02-12-2019 15:16

Šodien, 02.decembrī, Jūrmalas profesionālās vidusskolas telpās pulcējās Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) mācībspēki un darbinieki kopā ar izglītības iestāžu audzēkņiem un studentiem, lai aizdegtu pirmo svecīti Adventes vainagā.

Pasākumā viesojās Jūrmalas Dubultu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Arnis Bušs, kurš klātesošajiem vēlēja, lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks nes lielāku intensitāti gaišumam, mieram un sirdssiltumam, nekā ikdienas satraukumam un steigai. Sanākušie ar mācītāju vienojās kopīgā lūgsnā – aizlūdzot ne tikai par sevi, bet arī par līdzcilvēkiem.

 

Pēc svecītes aizdegšanas Adventes vainagā ikviens interesents bija laipni aicināts uz ģitārista Jāņa Bērziņa informatīvi izglītojošo koncertu “Atklāj ģitāru”. Koncerta laikā ģitārists sanākušajiem sniedza informatīvus ģitārspēles paraugdemonstrējumus, sasildīja sirdis gan ar paša komponētām, gan plaši pazīstamām dziesmu melodijām un, protams, izpildot dziesmas “Klusa nakts, svēta nakts” melodiju, radīja arī Adventes laikam atbilstošu svētku noskaņu.

 

Vēlam rāmu, gaišu un sirdssiltu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!

Iet atpakaļ