Aktualitātes

Aicinām piedalīties interesentus

04-04-2019 15:51

Mērķis: uz pētījumiem balstīts ieskats profesionālās rehabilitācijas pakalpojuma attīstībā un nākotnes izaicinājumu apzināšana.

SIVA Koledža – mums jau 20!

SIVA Koledža – unikāla vieta Jūrmalā, kur personas ar invaliditāti saņem profesionālo rehabilitāciju, un jau 20 gadus SIVA klientiem ir iespēja iegūt 1.līmeņa augstāko profesionālo izglītību, apgūt dažādas darba devēja pieprasītas kompetences un sociālās prasmes.

SIVA Koledžā personas ar īpašām vajadzībām kļūst par personām ar īpašām prasmēm un kompetencēm.

Aicinām konferencē piedalīties interesentus – studentus, mācībspēkus un pētniekus no Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām, uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus. Interesenti ir laipni aicināti gan kā dalībnieki ar referātiem, gan kā klausītāji un diskusiju dalībnieki.

SIVA Koledža aicina interesentus pieteikt dalību konferencē, piesakot ziņojuma tēmu!

Informācija ziņotājiem: ziņojuma tēmu un kopsavilkumu par ziņojumu (līdz 300 vārdiem) un autora (autoru) īsu biogrāfiju lūdzam iesniegt līdz 13.05.2019. nosūtot uz e-pastu koledza@siva.gov.lv (ar norādi “Konference 2019”).

Apstiprinātos ziņojumus un konferences programmu publicēsim SIVA mājas lapā.

Papildus informāciju par konferenci var saņemt, zvanot SIVA Koledžas vadītājai Ingunai Zuševicai (tālr.nr. 29118656) vai rakstot e-pastu – inguna.zusevica@siva.gov.lv.

Konferences norises vieta: SIVA Koledža, Slokas iela 61, Jūrmala (Dubulti).

* Konferences norises laiks tiks precizēts

Iet atpakaļ