Aktualitātes

Jūrmalas profesionālajā vidusskolā atzīmē pasākumu “Himnai 100”

19-06-2020 12:24

Vakar, 18.jūnijā, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) Jūrmalas profesionālajā vidusskolā (turpmāk – JPV) programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros norisinājās pasākums “Himnai 100”, kas tika rīkots par godu Latvijas valsts himnas simtgadei.

 

Pasākumā JPV audzēkņi un pedagogi godināja Latvijas valsts himnu, atskatoties uz tās tapšanas vēsturi, izdziedāšanu un kļūšanu par valsts himnu. Pasākuma dalībnieki uzsvēra Latvijas tautas drosmi, liekot pamatus savai neatkarīgai valstij – savai brīvībai.

Pasākumā JPV vadītāja un pedagogi uzteica šī mācību gada izcilākos audzēkņus, kuriem piešķīra atzinības rakstu. Kā uzsvēra JPV vadītāja Valda Puiše: “2019./2020. mācību gada noslēgums bija citādāks. Tas bija pārbaudījums JPV mācībspēku un audzēkņu tik ierastajai brīvībai. Vienā brīdī izvēlētā brīvība mācību procesā būt kopā tika aizstāta ar nepieciešamību būt elastīgiem, pielāgoties jaunajiem apstākļiem un, turpinot mācības attālināti, tikties tikai ar tehnoloģiju starpniecību”.

 

JPV kolektīvs lepojas ar saviem 2019./2020.mācību gada 42 absolventiem un izcilniekiem, jo viņi tāpat kā reiz Latvijas tauta, neskatoties uz izaicinājumiem, nevis padevās, bet cīnijās. Cīnījās un izcīnīja savu iespēju būt neatkarīgiem.

Iet atpakaļ