Aktualitātes

Noslēgušās Atvērto durvju dienas SIVA

13-05-2019 16:16

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) piedalījās Valsts kancelejas rīkotajā ikgadējā pasākumā “Valsts pārvaldes atvērto durvju dienas”, kas norisinājās no 08. līdz 10.maijam.

Atvērto durvju dienu ietvaros SIVA piedāvāja gan izglītojošas un veselību veicinošas lekcijas kā “Veselīga uztura pamatprincipi”, gan veselību veicinošas nodarbības kā nūjošana jūras krastā, gan arī informatīvi izglītojošu tikšanos ar psihologu “Sevis izzināšanas un pilnveidošanas treniņš”.

                          

09.maijā ikvienam interesentam bija iespēja ielūkoties Jūrmalas profesionālās vidusskolas un SIVA Koledžas ikdienā. Atvērto durvju dienas dalībniekiem bija iespēja ne tikai apskatīt izglītības iestāžu telpas un uzdot sev interesējošos jautājumus, bet arī apskatīt audzēkņu un studentu veidotos radošos rokdarbus un dažas prasmes izmēģināt arī pašiem, kā arī izmēģināt Karjeras kompasu un aizpildīt psiholoģijas testu par sevis izzināšanu/ izpēti.

                                          

SIVA sociālās rehabilitācijas pārstāvji vēl ikvienam labu veselību, savukārt SIVA profesionālās rehabilitācijas pārstāvji vēl ikvienam veiksmīgi atrast sev atbilstošāko mācību/ studiju programmu un izglītoties, lai socializētos un kļūtu patstāvīgāki, iekļaujoties Latvijas darba tirgū.

Iet atpakaļ