Aktualitātes

Rudens ražas izlaidums SIVA!

02-10-2018 16:17

Rudens ražas izlaidums SIVA!

ESF projektā “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001

2018.gada 26.septembrī SIVA Jūrmalas profesionālajā vidusskolā nosvinēts izlaidums - rudens ražas svētki profesionālās tālākizglītības programmas “Dārzkopis” absolventiem. Rudens krāsu noskaņās izlaidumā apliecības saņēma arī projekta neformālās izglītības prasmju apmācības programmu “Zeķu un cimdu adīšana”, “Dāvanu noformēšana” un “Koka grebšana” dalībnieki.

Topošie dārzkopji 6 mēnešu (960 stundas) ilgo programmu uzsāka š.g. 26.martā. Mācību laikā vairāk kā mēnesi audzēkņi aizvadīja kvalifikācijas praksē – gan uzņēmumā “Rīgas meži”, rūpējoties par Rīgas parku puķu dobēm un apstādījumiem, gan uzņēmumā “Clean R” Tukumā, uzkopot un atjaunojot dārzus un parkus, gan SIA "Olaines kokaudzētava", gan pie citiem darba devējiem. Savukārt teorētiski un praktiski iegūtās zināšanas un iemaņas apliecinātas, nokārtojot programmas noslēguma kvalifikācijas eksāmenu. Saņemtais vērtējums - “labi” un “ļoti labi”!

Īpaši lepojamies ar prasmju apmācību programmu audzēkņiem! Četriem prasmju apmācību dalībniekiem, kuri veiksmīgi pabeidza mācības neformālās izglītības prasmju programmās “Zeķu un cimdu adīšana”, “Dāvanu noformēšana” un “Koka grebšana”, nodarbības ilga 7 mēnešus. Mācību laikā iegūtas prasmes gan cimdu adīšanā ar īpašiem rakstiem, gan apsveikuma kartīšu noformēšanā, gan arī dažādu koka izstrādājumu izgatavošanā.

Vēl sešus mēnešus pēc apmācību programmas beigšanas projekta dalībnieki saņems atbalstu darba meklēšanā, īpaši esam gandarīti par tiem absolventiem, kuriem prakses laikā izdevies atrast nākamo darba devēju. Rūpīgajai attieksmei pret dabu, ziediem un dārza darbiem ir rezultāts – ir darbs!

 

 

 

 

 

 

 

Atkārtoti programmu “Dārzkopis” plānojam uzsākt 2019.gada pirmajā ceturksnī. Interesentus
aicinām pieteikties jau tagad, lai saņemtu profesionālas piemērotības noteikšanas pakalpojumu!

Iet atpakaļ