Aktualitātes

SIVA Eiropas rehabilitācijas platformai demonstrē pakalpojumu sniegšanas digitālās iespējas

05-10-2020 13:21

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) darbinieki no 29. līdz 30.septembrim piedalījās Eiropas rehabilitācijas platformas (turpmāk – EPR) rīkotajā tiešsaistes konferencē “Digitālās pārveides izmantošana: iedvesma un jauninājumi kvalitatīviem pakalpojumiem”, lai praktiskas darbnīcas ietvaros dalītos ar SIVA pieredzi attālinātā profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojuma nodrošināšanā, izmantojot dažādus digitālos risinājumus.

Digitālās pārveides tematiku EPR savai darbībai izvēlējās jau pagājušajā gadā. Covid-19 infekcijas ietekmē šī tematika ir kļuvusi īpaši aktuāla, jo arī rehabilitācijas institūcijām nākas meklēt un apgūt jaunas darba metodes savu pakalpojumu nodrošināšanai. Konferences mērķis bija ne tikai sniegt EPR biedriem un citiem interesentiem ieskatu un izpratni par jaunākajām tendencēm un inovācijām digitālajā jomā, bet arī labo praksi pakalpojumu sniegšanā, kas tiek nodrošināta attālināti jeb izmantojot digitālās iespējas.

Konferencē piedalījās digitālās jomas eksperti, kas sniedza ieskatu jaunāko tehnoloģiju apgūšanā un dalījās ar savu pieredzi digitālo pakalpojumu sniegšanā.

Savukārt, SIVA citu valstu pārstāvjiem sniedza noderīgu informāciju par digitālajiem risinājumiem, kas iespējami, sniedzot gan ar sociālo, gan profesionālo jomu saistītos pakalpojumus. Praktiskās darbnīcas ietvaros SIVA demonstrēja fizioterapeita, ergoterapeita un psihologa darbu online režīmā, veicot klienta individuālu izvērtēšanu profesionālās piemērotības noteikšanai.

Iet atpakaļ