Aktualitātes

SIVA izglītības iestādes atzīmē Zinību dienu

02-09-2019 16:13

Šodien, 02.septembrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā tika aizvadīts 2019./2020. mācību gada pasākums.

Pasākuma laikā SIVA direktore I.Jurševska uzsvēra – “Šis mācību gads Latvijā ir pasludināts par "Tehnoloģiju gadu". Un tas nav pārsteigums, jo tehnoloģijas arvien vairāk ienāk mūsu dzīvē, kļūstot par neatņemamu tās sastāvdaļu. Šis zinību gads likumsakarīgi arī mūsu izglītības iestādēs aizritēs tehnoloģiju un datorikas zīmē. Mēs lepojamies, ka SIVA izglītības iestādes piedāvā apgūt studiju un izglītības programmas arī tādās darba tirgū pieprasītās profesijās, kas ir saistītas ar informāciju tehnoloģiju jomu. Mūsu audzēkņi un studenti papildina Latvijas darba tirgu, ieņemot tādus amatus kā datorsistēmu un datortīklu administratori, programmētāji, datorsistēmu tehniķi un informācijas ievadīšanas operatori”, kā arī pateicās visiem SIVA izglītības iestāžu lektoriem par viņu vēlmi dalīties ar savām zināšanām, prasmēm un pieredzi ar audzēkņiem un studentiem, lai tie varētu kvalitatīvi iesaistīties Latvijas darba tirgū.

Sanākušos audzēkņus, studentus un viņu atbalsta personas, kā arī SIVA mācībspēkus un kolektīvu ar burvīgu saksafona skanējumu iepriecināja saksafonists Raivo Stašāns.

Paldies ikvienam, kurš piedalījās jaunā mācību gada ieskandināšanā!

Lai arī šis mācību gads sākas ar patīkamu satraukumu, piepildās ar noderīgām zināšanām un beidzas ar gandarījuma sajūtu par paveikto!

                  

 

          

Iet atpakaļ