Aktualitātes

SIVA Jūrmalas profesionālās vidusskolas skolotāja saņem “Swedbank” “Ekselences balvu”

06-06-2018 09:22

2018. gadā “Swedbank” “Ekselences balvu” par kvalitatīvas un mūsdienīgas izglītības veidošanu nominācijā “Labākais ekonomikas skolotājs” saņēmusi Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Jūrmalas profesionālās vidusskolas (JPV) ekonomikas skolotāja Maira Spudiņa.

“Mēs lepojamies ar skolotājas Mairas Spudiņas lielisko sasniegumu. Viņas vadītās mācību stundas ir mūsdienīgas un  aizraujošas, palīdzot katram audzēknim sasniegt labākus rezultātus. Turklāt izglītība, kas šeit ir  iegūta, dot iespēju veiksmīgi konkurēt darba tirgū, ko mūsu absolventi arī veiksmīgi līdz šim ir izmantojuši,” uzsver SIVA direktore Ilona Jurševska.

“Swedbank” “Ekselences balvā” iesaistās kā ekonomikas mācībstundas patrons, sveicot ikvienu balvai izvirzīto skolotāju, kuru rekomendējusi tā pārstāvošā skola.

Visa gada garumā JPV audzēkņiem ir  pieejamas arī “Swedbank” praktiskās mācībstundas “Dzīvei gatavs” matemātikā, ekonomikā, angļu valodā, informātikā un klases stundā, kas palīdz audzēkņiem sasaistīt grāmatu zināšanas ar reālajām dzīves norisēm.

Iet atpakaļ