Aktualitātes

SIVA līdzdarbojas konferencē “Starptautiskā dimensija jauniešu ar veselības problēmām dzīvē mūsdienās”

04-12-2018 16:46

SIVA līdzdarbojas konferencē “Starptautiskā dimensija jauniešu ar veselības problēmām dzīvē mūsdienās”

28.novembrī Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) darbinieki, SIVA koledžas studenti un Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņi piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā konferencē “Starptautiskā dimensija jauniešu ar veselības problēmām dzīvē mūsdienās” un prezentētāja pārstāvēto tēmu “Jaunieša veselība nav šķērslis starptautiskas pieredzes iegūšanai”.

Konferencē tika aicināti piedalīties jaunieši ar veselības problēmām/invaliditāti, kā arī personas, kuras strādā ar šiem jauniešiem. SIVA profesionālās piemērotības noteikšanas nodaļas vecākā eksperte Marika Sermule un Profesionālās rehabilitācijas atbalsta nodaļas psiholoģe Katrina Krumpļevska sniedza prezentāciju akcentējot, ka jaunieša veselība nav šķērslis starptautiskas pieredzes iegūšanai, bet SIVA koledžas studenti un Jūrmalas profesionālās vidusskolas audzēkņi lielās auditorijas priekšā aktīvi dalījās ar savu pieredzi par dalību starptautiskajos projektos.

SIVA kolektīvs cer, ka konferencē sniegtā informācija un pieredze iedrošinās arī citus piedalīties starptautiskas pieredzes gūšanā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iet atpakaļ