Aktualitātes

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina uz konferenci “Atbalsti šodien - iegūsti rīt!”

28-02-2018 17:56

Šī gada 6. martā Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) sadarbībā ar Somijas Garīgās veselības asociāciju aicina visus interesentus  piedalīties konferencē "Atbalsti šodien - iegūsti rīt!".

Aizvien vairāk Latvijā tiek aktualizēts jautājums par darba iespējām personām ar garīgām veselības problēmām. Šobrīd ir konstatēts, ka mūsdienu sabiedrībai trūkst informācijas, zināšanu un izpratnes par cilvēku ar garīgām veselības problēmām nodarbinātību, tāpēc bieži vien darba devējiem nav drosmes šīm personām piedāvāt darbu.

Konferences laikā tiks akcentēti  jautājumi par to, kādas barjeras jāpārvar, lai satiktos darba meklētājs un darba devējs, kas darba devējam būtu jāzina, nodarbinot personu ar garīgām veselības problēmām, ko spēj iemācīties un paveikt persona ar garīgām veselības problēmām, kā arī tiks sniegta informācija par iespējām darba devējiem sniegt atbalstu personām ar garīgām veselības problēmām,  iegūstot vērtīgas, prasmīgas un čaklas darba rokas.

Konference norisināsies 2018.gada 6.martā no plkst. 10:00 – 15:30, Jūrmalā, Slokas ielā 61 (SIVA Koledža). 

Konferences darba plāns tiks izsūtīts dalībniekiem pirms konferences. 

Interesentus aicinām pieteikties, nosūtot e-pastu ar vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju, nodarbošanos un pārstāvēto iestādi, pasākuma koordinatorei Laumai Tīsai (lauma.jegere@siva.gov.lv) līdz šī gada 5.martam.

 

Iet atpakaļ