Aktualitātes

Sociālās integrācijas valsts aģentūra piedāvā piecas jaunas veselības veicināšanas programmas

09-04-2018 09:19

Ar šī gada 15. martu spēkā stājies jaunais Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) sniegto maksas pakalpojumu cenrādis.
Ja iepriekš SIVA viesnīcā viena vieta divvietīgā istabā ar brokastīm maksāja sākot no 17,81 EUR, tad tagad šāds pakalpojums pieejams, sākot no 22,28 EUR.
 
Ar pilnu SIVA maksas pakalpojumu cenrādi var iepazīties šeit: https://likumi.lv/doc.php?id=260438
 
Šogad SIVA piedāvā arī īpašas piecas jaunas veselības veicināšanas programmas, kas ir izstrādātas, domājot par katra cilvēka individuālajām vajadzībām un prasībām.
 
“Muguras veselība” ir 5 dienu gara veselības veicināšanas programma. Tās laikā tiek nodrošināta dzīvošana izvēlētā komforta numurā, sabalansēta ēdināšana 3 reizes dienā, ārstējošā ārsta konsultācija un uzraudzība, procedūru komplekss, kurā ietilpst -  ergoterapeita konsultācija un ergonomikas nodarbība, baseina un tvaika pirts apmeklējumi, zemūdens masāža un muguras masāža, fizioterapijas nodarbības grupā zālē un baseinā, nūjošana un trenažieru zāles apmeklējums ar dozētu slodzi. Programmas “Muguras veselība” cena, sākot no 360,29 EUR.
 
Lai palīdzētu atgūt ikdienas steigā zudušo dzīvesprieku un  iekšējo starojumu, SIVA piedāvā 5 dienu veselības veicināšanas programmu “Relaksācija”.
Piedāvājumā iekļauta dzīvošana izvēlētā komforta numurā, sabalansēta ēdināšana 3 reizes dienā, ārstējošā ārsta konsultācija un uzraudzība, dažādu procedūru komplekss atbilstoši izvēlētajam kursam (ārstnieciskās vannas, klasiskā muguras jostas - krustu daļas masāža, baseina un tvaika pirts apmeklējums, psihologa individuālā nodarbība, nūjošana, sāls istaba).
Programmas “Relaksācija” cena, sākot no 305,23 EUR.
 
Veselības veicināšanas programma “Vitalitāte” (7 dienas)  ir paredzēta pirmo rezultātu sasniegšanai, kas noder kā labs stimuls tālākajam darbam ar sevi, savu ēšanas un fizisko aktivitāšu ieradumu nomainīšanai, kā arī tiem, kuri vēlas sasniegt konkrētu svara samazinājumu īsā laika periodā.
Programmas cenā ietilpst dzīvošana izvēlētā komforta numurā, sabalansēta ēdināšana 5 reizes dienā, ārstējošā ārsta konsultācija un uzraudzība, uztura speciālista konsultācija un veselīga uztura programmas izstrāde, regulāras fiziskās aktivitātes, kā arī fizioterapeita konsultācija, psihologa konsultācija un nodarbības, uztura speciālista nodarbības grupā, rīta rosme, baseina un tvaika pirts apmeklējums, fizioterapijas nodarbības grupā baseinā un zālē, nūjošana, zemūdens masāža un trenažieru zāles ar dozētu slodzi apmeklējumi.
Programmas “Vitalitāte” cena, sākot no 626,21 EUR.
 
Organisma attīrīšana un atjaunošana ir viena no pieprasītākajām organisma atveseļošanas metodēm visā pasaulē, tāpēc SIVA ir izveidojusi speciālu 10 dienu garu veselības veicināšanas programmu “Organisma attīrīšanas kūre”.
Programmas mērķis ir optimizēt un uzlabot organisma reģenerācijas, atjaunošanās un atveseļošanās potenciālu, atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, atbrīvot organismu no uzkrātiem toksīniem organismā.
Organisma attīŗīšanas jeb Detox metode samazina celulītu, aizkavē atkārtotu tā veidošanos, atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, uzlabo vispārējo organisma stāvokli, ko radījusi slikta cirkulācija. Palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojošos zemādas tauku uzkrājumus un uzlabo limfas plūsmu, nogludina, nostiprina un tonizē ādu, padarot to tvirtu un maigu.
 
Organisma atveseļošanas programmas cenā ietilpst dzīvošana izvēlētā komforta numurā, sabalansēta ēdināšana 3 reizes dienā, ārstējošā ārsta konsultācija un uzraudzība, regulāras fiziskās aktivitātes, dažādu procedūru komplekss atbilstoši izvēlētajam kursam (fizioterapeita konsultācija, psihologa konsultācija, rīta rosme, baseina un tvaika pirts apmeklējums, fizioterapijas nodarbības grupā, dozētas pastaigas konkrētā maršrutā, limfodrenāža, zemūdens masāžas, sāls terapija un trenažieru zāles apmeklējums ar dozētu slodzi).
Programmas cena, sākot no 688,06 EUR.
 
Savukārt nedēļas nogalei vai pāris brīvām dienām, SIVA piedāvā nesteidzīgi izbaudīt 3 dienu veselības veicināšanas programmu “Restartē darba spējas”.
Programma paredzēta cilvēkiem, kas veic intensīvu garīgu vai fizisku darbu, regulāri cieš no pārslodzes un spriedzes. Tā palīdz atjaunot darba spējas un uzlabot ar veselību saistīto dzīves kvalitāti.
Piedāvājumā iekļauta dzīvošana izvēlētā komforta numurā, sabalansēta ēdināšana 3  reizes dienā, ārstējošā ārsta konsultācija un uzraudzība, dažādu procedūru komplekss atbilstoši izvēlētajam kursam (visa ķermeņa masāža,  ārstnieciskās vannas,  baseina un tvaika pirts apmeklējums, psihologa relaksācijas nodarbības).
Programmas cena, sākot no 248, 54 EUR
 
Kontakti pieteikumiem:
Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV – 2015
Tālrunis: (+371) 67767045 vai (+371) 67767048

Iet atpakaļ