Aktualitātes

Sporta diena SIVA izglītības iestādēs “Kopā mēs varam!”

04-10-2019 08:57

Vakar, 3.oktobrī, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestāžu audzēkņi un studenti aizvadīja izaicinājumiem bagātu sporta dienu zem devīzes “Kopā mēs varam!”.

  

Sporta dienā ikvienam audzēknim un studentam bija iespēja iesaistīties deviņās sportiskās, interesantās un atraktīvās, komandu saliedējošās sacensībās.

Lai nodrošinātu studentu un audzēkņu savstarpēju iepazīšanos, dalībnieki savu komandu atrada izlozes ceļā. Katram dalībniekam piešķīra attiecīgas krāsas lentīti, kas apzīmēja konkrētu komandu, piem., baltās lentītes tika komandai “Gulbji”, dzeltenās – “Lauvas”, brūnās – “Bebri” u.tml. Kopumā tika izveidotas 10 lieliskas komandas!

 

Komandu dalībnieki braši pieveica deviņas dažādas disciplīnas, kuru laikā viņiem bija iespēja parādīt gan savas fiziskās spējas, precizitāti un ātrumu, gan arī savu atmiņu un loģisko domāšanu. Komandu pārstāvjiem bija jāspēlē bagmintons, bočia un atmiņas spēle, jāliek puzle, jāorientējas izglītības iestāžu telpās pēc dotajiem attēliem, jāsacenšas, kurš tālāk aizmetīs lidojošo šķīvīti un kurš būs izturīgākais vēderpreses sacensībās, jāizpilda basketbola soda metieni, kā arī jāmet tenisa bumbiņa mērķī.

   

  

Pēcpusdienā, saulei koši starojot, apbalvojumus saņēma katras disciplīnas spēcīgākās trīs komandas. Jūrmalas profesionālās vidusskolas izglītības programmas “Konditora palīgs” audzēkņi sporta dienas dalībniekiem sarūpēja pašu gatavotas gardas pārsteigumu balvas – kliņģerus, ruletes un dažādu cepumu izlases.

  

Individuālu apbalvojumu saņēma Sporta dienas dalībnieki, kuri uzrādīja labākos rezultātus basketbola soda metienu izpildē, bagmintonā, lidojošā šķīvīša mešanā, kā arī vēderpreses veikšanā.

Paldies ikvienam, kurš šo dzestro, bet saulaino Sporta dienas pasākumu padarīja siltāku ar savu klātbūtni un vēlmi iesaistīties – gan dalībniekiem, gan organizatoriem, gan tiesnešiem, gan gardo apbalvojumu gatavotājiem, gan, protams, arī līdzjutējiem un atbalstītājiem!

Kopā darām, kopā varam!

Iet atpakaļ