Kā atrast

Savus pakalpojumus sniedzam:

  • Dubultu prospektā 71, Jaundubultos, Jūrmalā atrodas administrācija un tiek sniegti rehabilitācijas pakalpojumi;
  • Slokas ielā 68, Dubultos, Jūrmalā atrodas Jūrmalas profesionālā vidusskola un tiek noteikta profesionālā piemērotība;
  • Slokas ielā 61, Dubultos, Jūrmalā atrodas Koledža un notiek transportlīdzekļu vadīšanas apmācība un transportlīdzekļu pielāgošana.

Ar kādu transportu var nokļūt SIVA

Uz Dubultu prospektu 71:

  • Mikroautobuss Rīga-Sloka, līdz pieturai „Jaundubulti”. Mikroautobusi no Rīgas, Stacijas laukuma 1, atiet ik pēc 10-15 minūtēm. Brauciens līdz pieturai „Jaundubulti” ilgst ~35 minūtes. Mikroautobusa atiešanas laikus un pieturvietas atradīsiet AS "Liepājas autobusu parks" mājas lapā
  • Vilciens Rīga – Tukums, līdz pieturai „Jaundubulti”. Vilcienu atiešanas laikus un visas pieturvietas atradīsiet mājaslapā www.pv.lv.

Uz Slokas ielu 61 un 68, Jūrmalas profesionālo vidusskolu un Koledžu:

  • Mikroautobuss Rīga-Valteri-Sloka, līdz pieturai „SIVA Koledža”. Mikroautobusi no Rīgas, Stacijas laukumā 1, atiet ik pēc 1-1,5 stundas. Brauciens līdz pieturai „Koledža” ilgst ~35 minūtes. Mikroautobusa atiešanas laikus pieturvietas atradīsiet 1188.lv mājas lapā.
  • Mikroautobuss Rīga-Sloka vai Rīga-Dubulti, līdz pieturai „Dubulti”, un tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu  līdz pieturai „SIVA Koledža”, vai 15 minūšu gājienā ar kājām, šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā tas norādīts kartē. Maršruta Rīga-Sloka un Rīga-Dubulti mikroautobusu galapunkts atrodas Rīgā, Stacijas laukumā 1. Mikroautobusi no galapunkta atiet ik pēc 5-10 minūtēm. Brauciens līdz pieturai „Dubulti” ilgst ~30 minūtes. Mikroautobusu atiešanas laikus atradīsiet 1188.lv mājas lapā.
  • Jūrmalas pilsētas 3. autobuss no pieturas „Dubulti”  - precīzus 3.autobusa atiešanas laikus un visas pieturvietas atradīsiet Jūrmalas pilsētas mājaslapā.
  • Vilciens Rīga – Tukums līdz stacijai „Dubulti”, un tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu līdz pieturai „SIVA Koledža” vai 15 minūtes ejot kājām, šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā tas norādīts kartē. Vilcieni kursē ik pēc ~30 minūtēm. Brauciens līdz pieturai „Dubulti” ilgst ~40 minūtes. Vilcienu atiešanas laikus un visas pieturvietas atradīsiet mājaslapā www.pv.lv.

Bezmaksas transports! Personām ar I vai II invaliditātes grupu, personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personai, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, nodrošinātas tiesības par valsts budžeta līdzekļiem bez maksas izmantot Latvijas Republikas teritorijā visu veidu sabiedrisko transportu, izņemot aviotransportu, taksometrus un pasažieru pārvadājumus pa iekšējiem ūdeņiem.


Skatīt SIVA adreses lielākā kartē