Adreses un kontakti

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) pakalpojumus sniedz vairākās adresēs
SIVA administrācija, rehabilitācijas centrs:
Dubultu prospekts 71, Jaundubulti, Jūrmala, LV-2015
  • 67769890 - Vadība (vispārīgiem jautājumiem par SIVA) 
  • 67771000/ 28674707 - Pakalpojumu reģistratūra (jautājumiem par ambulatorajiem rehabilitācijas un ārstnieciskajiem pakalpojumiem, procedūrām, baseinu, aerobiku, trenažieru zāli, sāls terapiju u.c.) 
  • 67767045 - Reģistratūra (jautājumiem par valsts budžeta un maksas rehabilitācijas pakalpojumiem, kā arī viesnīcas un rehabilitācijas kursa rezervācijām, VSAA apmaksāto rehabilitāciju arodslimniekiem, iestāšanās/izrakstīšanās kārtību sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai u.c.)
  • 67771037 - Sociālo pakalpojumu uzskaites nodaļa (jautājumiem par sociālās rehabilitācijas un ilgstošās sociālās aprūpes pakalpojumu pieteikšanās kārtību, dokumentāciju un rindām)
Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus:
SIVA Koledža (tiek sniegtas arī transportlīdzekļu vadīšanas apmācības un transportlīdzekļu pielāgošanas pakalpojums):
Slokas iela 61, Dubulti, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis +371 29466508, e-pasts: koledza@siva.gov.lv
 
 
Jūrmalas profesionālā vidusskola (tiek sniegts arī profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojums):
Slokas iela 68, Dubulti, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis + 371 28304941, e-pasts: jpv@siva.gov.lv
 
Darba laiks
Darba dienās no 08:30 līdz 17:00
Pirmssvētku dienās no 08:30 līdz 16:00
Reģistratūra - katru dienu 24h
 
Rekvizīti
Sociālās integrācijas valsts aģentūra,
Reģistrācijas nr. 90001790030
(Ārstniecības iestādes kods: 130014001)
Juridiskā adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015
Banka: Valsts kase
Kods: TRELLV22XXX
Konta Nr.: LV13TREL2180454005000

Darbinieku kontaktinformācija!

Pieejamības nodrošinājums personām ar īpašām vajadzībām

Aģentūras telpas ir pilnībā pieejamas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, nodrošinot iespēju pārvietoties pa visiem ēkas stāviem, izmantot liftu, ērti iekļūt un izkļūt no ēkas caur uzstādītajām automātiskajām durvīm, kuru platums ir pietiekami liels, lai pa tām varētu iekļūt/ izkļūt cilvēks ratiņkrēslā. Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejami pielāgoti numuri ar pielāgotām vannas istabām un tualetēm, pielāgotas ir arī procedūru telpas, baseins un tranažieru zāle. Aģentūras telpās katrā stāvā ir speciāli pielāgota tualetes telpa personām ar funkcionāliem traucējumiem.

  

Arī SIVA izglītības iestāžu telpas ir pilnībā pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem – ir uzstādītas pietiekami platas automātiskās durvis ērtai iekļūšanai/ izkļūšanai no ēkām, ir izbūvētas uzbrauktuves ratiņkrēsliem, ēkās ir iespēja izmantot liftu, lai nokļūtu citos stāvos, pieejamās telpas ir bez sliekšņiem, kā arī telpās ir pieejamas pielāgotas labierīcības.

   

   

Lai nodrošinātu drošu pārvietošanos personām ar redzes traucējumiem, SIVA ēkās esošo kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni ir marķēti ar kontrastējošām krāsām, kā arī stāvos ir izvietotas norādes par attiecīgā stāva numuru.

  

Personām ar invaliditāti, kuras izmanto transportlīdzekļus, ir iespēja tos novietot SIVA ēku tuvumā esošajās auto stāvvietās.

SIVA ēkās nav pieejami bērnu pārtinamie galdi.

Nokļūšanas iespējas

Uz Dubultu prospektu 71:

  • ar mikroautobusu "Rīga – Sloka", līdz pieturai "Jaundubulti". Mikroautobusa atiešanas laikus un pieturvietas aicinām skatīt A/S "Liepājas autobusu parks" tīmekļvietnē;
  • ar vilcienu "Rīga – Tukums I vai Tukums II"/ "Rīga – Sloka", līdz stacijai "Jaundubulti". Vilcienu atiešanas laikus aicinām skatīt tīmekļvietnē www.pv.lv.

Uz Slokas ielu 61 (Koledžu) un Slokas ielu 68 (Jūrmalas profesionālo vidusskolu):

  • ar mikroautobusu "Rīga-Valteri-Sloka", līdz pieturai "SIVA Koledža". Mikroautobusa atiešanas laikus aicinām skatīt tīmekļvietnē www.1188.lv;
  • ar mikroautobusu "Rīga - Sloka" vai "Rīga - Dubulti", līdz pieturai "Dubultu stacija" un tālāk ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu ("Bulduru stacija – Kauguri") līdz pieturai "SIVA Koledža". Mikroautobusu atiešanas laikus aicinām skatīt tīmekļvietnē www.1188.lv, savukārt Jūrmalas pilsētas 3.autobusa kustības sarakstu – www.jurmalassatiksme.lv;
  • ar vilcienu "Rīga – Tukums I vai Tukums II"/ "Rīga – Sloka", līdz stacijai "Dubulti" un tālā ar Jūrmalas pilsētas 3.autobusu ("Bulduru stacija - Kauguri") līdz pieturai "SIVA Koledža". Vilcienu atiešanas laikus aicinām skatīt tīmekļvietnē www.pv.lv, savukārt Jūrmalas pilsētas 3.autobusa kustības sarakstu – www.jurmalassatiksme.lv.

! Bezmaksas transports – personām ar I vai II invaliditātes grupu, personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personai, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, nodrošinātas tiesības par valsts budžeta līdzekļiem bez maksas izmantot Latvijas Republikas teritorijā visu veidu sabiedrisko transportu, izņemot aviotransportu, taksometru un pasažieru pārvadājumus pa iekšējiem ūdeņiem.


Skatīt SIVA adreses lielākā kartē