Viesnīcas fotogrāfijas

Autoskola

SIVA autoskolā varat iegūt zināšanas un praktiskās braukšanas iemaņas transportlīdzekļa vadītāja teorētiskajam un vadīšanas eksāmenam B kategorijas transporta līdzekļa vadītāja apliecības iegūšanai CSDD.

Vairāk par autoskolu.

Auto pielāgošana

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem piedāvājam konsultācijas par transportlīdzekļa pielāgošanu atbilstoši vajadzībām.

Vairāk par transportlīdzekļa pielāgošanu.

Iebraukšanas maksa Jūrmalā

Svarīga informācija personām ar invaliditāti un personām, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās

Aicinām personas ar invaliditāti, kuras brauc pielāgotā transportlīdzeklī, un personas, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, pieteikties caurlaides saņemšanai.

Saņemt caurlaidi iespējams:

  • aizpildot speciālu tiešsaistes formu tīmekļa vietnē www.epakalpojumi.jurmala.lv, izmantojot tur iespējamos autentifikācijas līdzekļus (! e-pakalpojums pieejams Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem);
  • uzrādot dokumentus, kas pamato tiesības saņemt atbrīvojumu no nodevas samaksas kādā no Apmeklētāju apkalpošanas centriem (informāciju par Apmeklētāju apkalpošanas centriem aicinām skatīt šeit).

Caurlaides tiek piešķirtas personu ar invaliditāti īpašumā, valdījumā vai turējumā reģistrētiem transportlīdzekļiem. Personām, kuras pārvadā I grupas invalīdus vai invalīdus, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, caurlaidei jāpiesakās kādā no Apmeklētāju pieņemšanas centriem – katrā reizē, kad iebrauc Jūrmalā.

Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas saistošajiem noteikumiem “Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”

Kontakti

Auto apmācības un auto pielāgošanas eksperts Normunds Smiltnieks
Tālrunis: +371 26419288
E-pasts: normunds.smiltnieks@siva.gov.lv
Adrese: Slokas ielā 61, Jūrmalā, K-1 kabinetā