Sociālās integrācijas valsts aģentūra

 

 
Kontakti
Sociālās integrācijas valsts aģentūra
Tālrunis: +371 67769890
Adrese: Dubultu prospekts 71, Jūrmala, LV-2015

Tālruņi:

  • 67769890 - Administrācija (vispārīgiem jautājumiem par aģentūru) 
  • 67771000 - Pakalpojumu reģistratūra (jautājumiem par ambulatorajiem rehabilitācijas un ārstnieciskajiem pakalpojumiem, procedūrām, baseinu, aerobiku un trenažieru zāli) 
  • 67767045 - Reģistratūra (jautājumiem par valsts budžeta un maksas rehabilitācijas pakalpojumu, kā arī viesnīcas un rehabilitācijas kursa rezervācijām, VSAA apmaksāto rehabilitāciju arodslimniekiem, iestāšanās/izrakstīšanās kārtību sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai)
  • 67771037 - Sociālo pakalpojumu uzskaites nodaļa (jautājumiem par sociālās rehabilitācijas un ilgstošās sociālās aprūpes pakalpojumu pieteikšanās kārtību, dokumentāciju un rindām, sociālās rehabilitācijas pakalpojumu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem)

Mērķis
Mūsu mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Sociālās integrācijas valsts aģentūras stratēģija 2015.-2016.gadam.

Ko mēs piedāvājam?
Cilvēkiem ar invaliditāti un cilvēkiem ar prognozējamo invaliditāti sniedzam profesionālās un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, veicam veselības uzlabošanu vai nostiprināšanu, sekmējam dzīves kvalitātes paaugstināšanu un nodrošinām saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Profesionālajā rehabilitācijā ietilpst:

Sociālā rehabilitācija nozīmē cilvēka sociālo spēju atjaunošanu vai uzlabošanu, lai atgrieztu cilvēku sabiedriskajā un darba dzīvē, atjaunojot vai apmācot tām prasmēm, kas dažādu apstākļu dēļ ir zudušas.

Vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem uzzināsiet, klikšķinot uz izvēlēm lapas augšpusē (Par SIVA, Cilvēkiem ar invaliditāti, Rehabilitācija, Ārstnieciskie pakalpojumi, Koledža, Profesionālā vidusskola, Autoskola, Auto pārbūve, Sports un relaksācija, Viesnīca).

Sociālās integrācijas valsts aģentūra ir labklājības ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Ministrs aģentūras pārraudzību īsteno ar Labklājības ministrijas starpniecību.